Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Dla dzieci

Co znajdziesz w kategorii dla dzieci?

Kategoria „Dla dzieci” zawiera urządzenia i produkty z serii KIDO, które pomogą Ci w codziennych obowiązkach rodzica. Dzięki nim możesz m.in. monitorować sen swojej pociechy, podgrzać i przechowywać posiłki, czy zważyć niemowlę.

Niania elektroniczna umożliwia monitorowanie dziecka na odległość, może również służyć do usypiania pociechy lub monitorowania temperatury i wilgotności otoczenia, aby Twoja pociecha miała idealne warunki snu.

Podgrzewacze do butelek to urządzenia, które nie tylko utrzymają odpowiednią temperaturę pokarmu, ale również wysterylizują butelki i smoczki, dzięki czemu niebezpieczne drobnoustroje nie będą grozić Twojemu maleństwu. 

Nasz Laktator posiada z kolei dwufazowy system pobierania pokarmu, który naśladuje naturalny odruch ssania. Idealnie sprawdzi się u każdej, świeżo upieczonej mamy, która będzie mogła dopasować do siebie jeden z 9 trybów pracy laktatora. 

Jeśli natomiast chcesz śledzić rozwój swojego dziecka na bieżąco, dobrym rozwiązaniem może okazać się Waga dla niemowląt. Dzięki niej możesz regularnie ważyć swoją pociechę, a następnie zapisywać wyniki i śledzić progres w aplikacji mobilnej Ailink. Dzięki funkcji HOLD pozwala zważyć nawet niespokojną pociechę z dokładnością pomiaru aż do 5 gramów.

Pojemniki do przechowywania pokarmu są kompatybilne z naszym Laktatorem OM4000, dzięki czemu przechowasz w nich nie tylko stałe posiłki dla niemowląt, ale również odciągnięty pokarm. Posiadają szerokie otwory i szczelne zamknięcia, dzięki czemu możesz je przechowywać w lodówce lub nawet zamrażarce.

Dzięki urządzeniom z kategorii „Dla Dzieci” zadbasz o potrzeby swojego dziecka z łatwością, jednocześnie ciesząc się z każdej chwili spędzonej z pociechą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl