Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nianie elektryczne

Nianie elektroniczne są wygodnym narzędziem dla rodziców, którzy chcą być blisko swojego dziecka, nawet gdy nie znajdują w tym samym pomieszczeniu.

Elektryczna niania pozwala monitorować Twoją pociechę na odległość, a jednocześnie daje pewność, że wiesz o wszelkich potrzebach i zmianach w zachowaniu dziecka. Niania elektroniczna to spore ułatwienie dla każdego rodzica, który może zająć się odpoczynkiem, pracą lub obowiązkami domowymi, jednocześnie mając oko na swoją pociechę. 

Nianie elektryczne najczęściej występują w zestawie z jednostką rodziców, czyli niewielkim urządzeniem z ekranem wielkości smartfona, na którym możesz obserwować swoją pociechę. Oprócz tego samą nianię możesz połączyć z telefonem komórkowym za pomocą Wi-Fi, dzięki czemu możesz monitorować dziecko na kilku urządzeniach. 

Nianie elektroniczne oprócz podstawowej funkcji monitorowania mogą posiadać również inne, równie ważne funkcję, takie jak np.

  • tryb usypiania z kołysankami,
  • tryb kojącego światła,
  • a także monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza.

Jeśli któryś z parametrów (temperatura i wilgotności powietrza) będzie odbiegać od wprowadzonej przez Ciebie normy - natychmiast otrzymasz powiadomienie.
Może również wysyłać powiadomienia o porach karmienia, które wprowadzasz samodzielnie według potrzeb. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl