Formy płatności za transport

Przesyłka kurierska: 12,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa: 15,00 zł
Przesyłka kurierska paletowa powyżej 30 kg: po indywidualnym uzgodnieniu

 

Termin płatności:

W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

Przesyłki paletowe:

Z uwagi na gabaryty lub delikatną zawartość towar może zostać wysłany na palecie. Gwarantuje to bezpieczną dostawę minimalizując potencjalne uszkodzenia w transporcie. Z uwagi na przewożenie towaru samochodu z windą może być problem z dostarczeniem przesyłki idealnie pod samo miejsce odbioru. Przesyłka kurierska nie obejmuje wniesienia towaru (do mieszkania, na posesję).

 

UWAGA! Informujemy , że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl