Depilator IPL PERFECT SKIN PRO Anti age IL5020

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.17192
Producent: CONCEPT
Kod produktu: 8595631019917
Pin It

Opis

IPL depilator Concept IL5020 Perfect Skin PRO anti age

Profesjonalna technologia IPL

3x 500 000 impulsów

Funkcje pielęgnacji skóry

Depilator IPL zadba o depilację i odmłodzenie skóry

Depilator IPL Concept IL5020 Perfect Skin PRO oferuje wielofunkcyjne zastosowanie dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Jest wyposażony w cztery główne nasadki do depilacji, odmładzania skóry, usuwania trądziku i łagodzenia skóry oraz dwie nasadki magnetyczne do użycia na mniejszych obszarach. Przy regularnym stosowaniu uzyskasz nie tylko idealnie gładkie ciało bez włosów, ale  również przyczyni się to do dobrej kondycji skóry. Zapewnij sobie profesjonalną pielęgnację jak w salonie kosmetycznym o każdej porze w zaciszu własnego domu.

Aż 1,5 impulsów świetlnych

Ogromną zaletą tego modelu jest umiejscowienie lampy w poszczególnych nasadkach. Żywotność każdej lampy sięga 500 000 impulsów świetlnych, tj. że masz łącznie 1,5 miliona błysków (nasadka do depilacji, trądziku i odmładzania). Najwięcej błysków z pewnością użyjesz podczas depilacji. Jeśli będziesz przestrzegać zalecanych odstępów między zabiegami i regularnie depilować najczęstsze obszary (nogi, pachy i okolice bikini), impulsy świetlne będą Ci służyć przez całe życie. Są to średnie obliczenia na podstawie wyników testowej grupy kobiet (rozmiar M, wzrost ok. 165 cm, waga ok. 60 kg). W razie potrzeby każdą pojedynczą nasadkę można wymienić bez konieczności inwestowania w nowe urządzenie.

 

Średnia liczba impulsów na poszczególną część ciała:

• łydka = 60-90 impulsów
• udo = 120-140 impulsów
• pacha = 5-7 impulsów
• bikini = 16-20 impulsów

Swobodna bezprzewodowa obsługa

Depilator IL5020 IPL zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Możesz go używać nawet bez kabla, co docenisz zwłaszcza podczas podróży. Przy w pełni naładowanym akumulatorze depilator wykona do 1350 błysków na najniższym poziomie i do 500 błysków na najwyższym poziomie. Jeśli wyczerpie się podczas zabiegu, wystarczy podłączyć go do gniazdka i można kontynuować.

Bezbolesna depilacja z długotrwałym efektem

Pragniesz gładkiej, pozbawionej włosów skóry? Dzięki depilatorowi Concept IL5020 Perfect Skin Pro IPL możesz to osiągnąć w zaciszu własnego domu. Wykorzystuje technologię Intense Pulsed Light (IPL), która przeszła ponad 15 lat testów klinicznych na całym świecie. Ta naukowo sprawdzona technologia zapewnia szybkie i trwałe rezultaty. Podczas depilacji błyski intensywnego, pulsującego światła docierają pod powierzchnię skóry, gdzie działają na ciemny pigment włosa. Ten efekt termiczny skutecznie i bezboleśnie niszczy włosy od cebulek i zapobiega ich odrastaniu.

Nasadka do depilacji ciała i 2 tryby

Nasadka do depilacji nadaje się do usuwania włosów z całego ciała. Możesz użyć dwóch trybów. Tryb Gliss nadaje się do depilacji większych obszarów, takich jak nogi, ręce, klatka piersiowa, plecy itp. Depilator emituje ciągłe błyski w rzędzie, co umożliwia szybszą i płynniejszą depilację. Tryb Precision nadaje się do usuwania włosów z najtrudniej dostępnych i najbardziej wrażliwych obszarów, takich jak twarz, pachy, okolice bikini itp. Urządzenie emituje pojedyncze impulsy na podstawie wciśnięcia przycisku wyzwalającego impuls. W tym trybie zalecamy stosowanie dodatkowych nasadek magnetycznych (twarz + bikini), za pomocą których można precyzyjniej celować w wybrane miejsce.

Nasadka do skóry promblematycznej 

Intensywne pulsujące światło jest często częścią leczenia dermatologicznego i jest powszechnie stosowane w leczeniu problemów skórnych. Nasadka wyposażona jest w filtr  o długości fali 490-1200 nm, którego działanie ma dobroczynny wpływ na zdrowie skóry. Oczyść skórę przed zabiegiem za pomocą tej nasadki. Wybierz najniższą intensywność 1 i nigdy nie wysyłaj więcej niż 3 błysków w to samo miejsce. Nie zaleca się stosowania na otwarte rany.

Nasadka anti age 

Z technologią intensywnego pulsującego światła można spotkać się również w medycynie kosmetycznej i estetycznej. Dzięki działaniu anti-age o długości fali 600-1200 nm światło dociera do głębszych warstw skóry, gdzie oddziałuje na włókna kolagenu i elastyny. Zabieg wykonuj na czystą skórę co 3 dni z najniższą intensywnością 1. Nigdy nie wysyłaj więcej niż 3 błysków w to samo miejsce. Ta metoda leczenia nie jest zalecana w przypadku plam pigmentacyjnych, które nie mają pochodzenia hormonalnego oraz otwartych ran.

Nasadka łagodząca

Zabieg z użyciem tej nasadki jest zalecany jako zabieg końcowy po depilacji depilatorem IPL. Powierzchnia aplikacji o działaniu chłodzącym ma przyjemny wpływ na leczone miejsca i przyczynia się do utrzymania prawidłowego stanu skóry.

Stylowe i bezpieczne przechowywanie w domu i w podróży

Ogromną zaletą depilatora Concept IL5020 IPL jest praktyczne skórzane etui, które znajduje się w podstawowym pakiecie. Dzięki wysokiej jakości i trwałości zapewnia bezpieczne i jednocześnie stylowe przechowywanie depilatora wraz z akcesoriami nie tylko w domu, ale także w podróży.

Dla kogo przeznaczony jest depilator IPL?

Depilacja za pomocą depilatora IPL jest najskuteczniejsza u osób o jaśniejszej skórze i ciemniejszych włosach zawierających ciemny pigment, dlatego usuwanie owłosienia jest bardziej skuteczne. Im jaśniejsze włosy i im ciemniejszy rodzaj skóry, tym mniej skuteczny jest depilator IPL.

Jak prawidłowo używać depilatora IPL?

Skóra, którą zamierzasz depilować, musi być czysta, sucha i ogolona przed użyciem depilatora IPL. Wybierz jeden z pięciu poziomów natężenia światła odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry - im jaśniejszy fototyp skóry, tym wyższy wybrany poziom natężenia (zalecane poziomy natężenia dla poszczególnych fototypów są opisane bardziej szczegółowo w instrukcji). Dociśnij obszar aplikacji depilatora do skóry. Po naciśnięciu przycisku urządzenie emituje impuls świetlny. Unikaj uwalniania więcej niż jednego impulsu na tej samej części skóry podczas jednego zabiegu. Podczas depilacji możesz odczuwać lekkie uczucie ciepła lub mrowienia, ale w żadnym wypadku nie powinno to być bolesne. Jeśli odczuwasz ból, konieczne jest zmniejszenie intensywności promieniowania.

Pierwsze efekty można zauważyć już po 4 tygodniach stosowania

Rezultaty depilacji mogą się różnić u poszczególnych użytkowników w zależności od części ciała poddawanej zabiegowi, koloru włosów i metody aplikacji. Już po 4 tygodniach regularnego stosowania możesz zauważyć pierwsze efekty na skórze. Jeśli dopiero zaczynasz depilację, zalecamy wykonanie pierwszych 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni. Następnie powtarzaj depilację co 4 tygodnie, aż osiągniesz pożądany efekt.

Czujnik do ochrony oczu

Depilator IPL ma wbudowany czujnik bezpieczeństwa, który zapobiega wysyłaniu impulsu w przypadku wycelowania depilatora w wolną przestrzeń. Dzięki temu czujnikowi urządzenie będzie działać poprawnie tylko wtedy, gdy powierzchnia aplikacji będzie w całkowitym kontakcie ze skórą. Korzystanie z urządzenia jest zatem bezpieczne i nie ma ryzyka uszkodzenia wzroku, dzięki czemu podczas depilacji nie trzeba używać specjalnych okularów ochronnych. W przypadku depilacji twarzy zalecamy zamknięcie oczu podczas błysku. Zapobiegnie to drobnym olśnieniom porównywalnym z mocą lampy błyskowej aparatu, co nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, ale może być nieprzyjemne.

Nie czekaj na lato

Jeśli chcesz mieć pięknie gładką skórę latem, zacznij depilację z dużym wyprzedzeniem. Skóra nie może być wystawiana na działanie promieni słonecznych przez co najmniej 1 tydzień przed i co najmniej 1 tydzień po użyciu depilatora IPL. Podczas całego zabiegu chroń skórę przed słońcem. Ekspozycja na słońce oznacza przebywanie w bezpośrednim świetle słonecznym bez ochrony przez około 15 minut lub narażenie na pośrednie światło słoneczne bez ochrony przez 1 godzinę. Jeśli nałożyłaś na skórę krem samoopalający, poczekaj, aż efekt opalenizny zniknie całkowicie. Z depilatora IPL mogą korzystać mężczyźni i kobiety powyżej 18 roku życia.

Kiedy nie używać depilatora IPL

Depilatora IPL nie wolno używać na wytatuowanych częściach ciała, miejscach z makijażem permanentnym, piegach, znamionach i innych ciemnych przebarwieniach. Przed użyciem dokładnie zakryj te obszary. Jednocześnie depilacja IPL nie jest wskazana dla osób o bardzo wrażliwej skórze, z chorobami skóry, z dużą częstością występowania czerwonych żył, żylaków czy kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeśli nie masz pewności, czy depilacja IPL jest dla Ciebie odpowiednia, skonsultuj się z dermatologiem lub lekarzem. Urządzenie nie nadaje się do usuwania męskiej brody

Mobilna aplikacja

Dzięki aplikacji mobilnej Concept IPL zyskujesz osobistego doradcę, który pomoże Ci zaplanować poszczególne zabiegi i monitorować postępy leczenia. Pomoże Ci dobrać odpowiedni poziom intensywności impulsu w zależności od odcienia skóry i monitoruje odstępy między poszczególnymi zabiegami. Dostępny jest również czytelny przewodnik wideo, w którym dowiesz się, jak prawidłowo używać depilatora, aby osiągnąć skuteczne i długotrwałe rezultaty.

Jak dbać o depilator IPL?

Po zakończeniu depilacji wyłącz urządzenie, odłącz je od gniazdka i poczekaj, aż ostygnie. Możesz następnie wyczyścić go wilgotną szmatką. Szczególnie ważna jest konserwacja powierzchni aplikacji. Włóż czyste urządzenie do etui i przechowuj je.

Techniczne parametry:

 • Bezpieczna i długotrwała depilacja w domowym zaciszu
 • Usuwa włosy z nóg, dłoni, pach, ciała, pleców, okolic bikini i twarzy
 • Intensywna technologia impulsów świetlnych
 • Funkcje: depilacja, skóra problematyczna, odmładzanie skóry, łagodzenie skóry
 • 5 poziomów, 2 tryby - gliss, precision
 • 4 główne nasadki: do depilacji, odmładzania skóry, usuwania trądziku, łagodzenia skóry
 • 2 nasadki magnetyczne: bikini + twarz (można łączyć z nasadką do depilacji, odmładzania i skóry problematycznej)
 • Obszar zastosowania: 3,6 cm2 + nasadk 1,4 cm2 a 2 cm2
 • Czujnik do ochrony oczu
 • Wskaźnik gotowości
 • Zintegrowany filtr UV
 • Wyświetlacz LED
 • Aplikacja mobilna Concept IPL do planowania zabiegów
 • Żywotność lampy: 500 000 impulsów
 • Liczba lamp: 3
 • Umieszczenie lampy w zdejmowanych nasadkach (do depilacji, odmładzania skóry, usuwania trądziku)
 • Napięcie: 100-240 V ~ 50/60 Hz
 • Pobór mocy: 36 W
 • Długość fali: depilacja: 530-1200 nm, odmładzanie skóry: 600-1200 nm, usuwanie trądziku: 490-1200 nm
 • Intensywność impulsu świetlnego: maks. 4,4 J/cm2
 • Energia promieniowania optycznego: 4,7-15,6 J
 • Bateria: litowo-jonowa
 • Czas ładowania: 60 min
 • Może być używany z kablem lub bez
 • Ilość impulsów przy pełnym naładowaniu akumulatora (bez kabla): poziom 1 - 1350 impulsów, poziom 2 - 1000 impulsów, poziom 3 - 700 impulsów, poziom 4 - 550 impulsów, poziom 5 - 500 impulsów
 • Wymiary: 17,5 x 7,5 x 14 cm (wys. x szer. x gł.)
 • Waga: 305g
 • Zasilanie: sieć + bateria
 • Przechowywanie: kuferek
 • Kolor: czarny + taupegold

 

Pliki do pobrania:

Instrukcja obsługi

 

Opinie o produkcie (2)

22 lutego 2023

Super sprzęt, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Po trzecim zabiegu zaczynam zauważać efekty - odrastają tylko pojedyncze włoski i włosy rosną wolniej. Depilacja jest bezbolesna i bardzo wygodna przez to, że urządzenie jest bezprzewodowe. Na razie na plus.

14 marca 2023

to mój już drugi depilator laserowy. dostałam Concept w prezencie i jestem bardzo zadowolona, dużo końcówek co daje wielo wielo letni czas użytkowania depilatora, końcówka chłodząca na wrażliwe miejsca, bezprzewodowy -> oglądam tv i działam :) godny sprzęt :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl