Odkurzacz automatyczny z mopowaniem 2 w 1 PERFECT CLEAN Complete Clean Care VR3510

Dostępność: Trwale niedostępny
Cena: 2 769,00 zł 2769.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.29062
Producent: CONCEPT
Kod produktu: 8FE8-65266
Pin It

Opis

 

Odkurzacz automatyczny z mopem 2 w 1 Laser Concept VR3510 PERFECT CLEAN

Automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz

Odkurza i wyciera

Sprzątanie na piętrach

 

Inteligentny odkurzacz

Odkurzacz automatyczny z laserem 2 w 1 UVC Concept VR3510 Perfect Celan został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas sprzątania. Posiada zaawansowaną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne pomieszczenia. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zapewnia do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

Doskonała orientacja

Gwarantowana nawigacja laserowa LaserTec 2.0 skanuje Twój dom i tworzy szczegółową mapę, aby zaplanować połączenie. Robot orientuje się z maksymalną dokumentacją w przestrzeni, nie przemierza wielu już oswojonych miejsc, a tym samym skraca czas demontażu. Dzięki dużemu kołu i mocnemu silnikowi naprawia drzwi i inne uszkodzenia do 1,8 cm wysokości. Po oczyszczeniu powróci na stację, jeśli zostanie ukończony i po prostu ochroni pojemnik, dzięki temu, że unikniesz kontaktu z kursem. Robot wyposażony jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu emituje do 99,9% oczywiście pyłków, bakterii i wirusów.

ROOMPLAN

Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja automatycznie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne pomieszczenia, które wystarczy nazwać i zapisać. Dzięki temu nie musisz tworzyć osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji wystarczy zaznaczyć wybrane pomieszczenie, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Za pomocą aplikacji możesz również ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania oraz intensywność dozowania wody dla każdego pomieszczenia. Robot startuje o ustawionej godzinie, rozpoczyna sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

Automatyczne opróżnianie pojemnika

W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie usuwa brud z pojemnika na kurz za każdym razem, gdy wraca do stacji lub w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Pojemność worka wystarczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego wymiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

Odkurzanie na kilku piętrach

Odkurzacz automatyczny VR3510 nadaje się również do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niż to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, że robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

Odkurza i wyciera

Odkurzacz obsługuje zarówno czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o pojemności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni lub wysoki poziom w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Nasadka mopa jest wyposażona w tkaninę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą, a także poleruje podłogę podczas sprzątania. Tkaninę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Długa wytrzymałość i duża moc ssania

Odkurzacz wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Oferuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o dużej pojemności 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej.

Do wszystkich powierzchni

Odkurzacz automatyczny VR3510 wyposażony jest w 2 szczotki. Szczotka do dywanów nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Wyłapuje nawet najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i doskonale czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach pomieszczenia oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

Skuteczne czyszczenie dywanów

Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, dzięki czemu zasysa nawet głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej wydajności. Funkcji Turbo Carpet można użyć, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

Sterowanie

Robotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Home, która jest dostępna w języku polskim i jest bezpłatna na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i monitorować w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz również ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem nowoczesnych technologii lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

Total Surface

Dzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie poradzi sobie z większymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się podczas czyszczenia, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

Czujniki uderzenia i upadku

Robot wyposażony jest w specjalny czujnik, który zapewnia idealną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje niewielki dystans od wszelkich przeszkód. Ten czujnik służy również do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

Automatyczne sprzątanie

Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i generuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie dokładnie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróci do stacji ładującej.

Sprzątanie stref

Za pomocą aplikacji mobilnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, lub obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

Lokalne sprzątanie

Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. Aby osiągnąć dokładniejsze sprzątanie, możesz za pomocą aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyznaczonej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Techniczne parametry

 • Technologia nawigacji LaserTec 2.
 • Automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz
 • 2 w 1: ODKURZA i WYCIERA
 • ROOMPLAN 3.0 - automatyczny podział pomieszczeń, planowanie sprzątania
 • Silnik BLDC
 • Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy)
 • Akumulator litowo-jonowy 5200 - do 250 minut
 • Aplikacja Concept Home
 • Sterowanie przez Amazon Home Assistant Alexa / Google Home
 • Czujnik TOF
 • CARPET turbo
 • Sprzątanie wielopiętrowych gospodarstw domowych
 • Total Surface
 • 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny)
 • Tryb cichy
 • Pojemnik na kurz 2 w 1 (pojemność pojemnika na kurz 300 ml / pojemność nasadki do mopa 200 ml)
 • Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 (nadaje się również dla alergików - wychwytuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów)
 • Czas ładowania 4 - 5 godzin
 • Hałas: 60 - 70 dB

Akcesoria:

 • Stacja ładowania
 • Szczotka główna CARPET
 • PET szczotka
 • MPojemnik na wodę
 • 2x tkanina do mopa
 • 6x worek
 • 6x szczotka boczna
 • 3x filtr HEPA 13 + 3x filtr piankowy
 • Pilot
 • Szczotka do czyszczenia

Pliki do pobrania:

Instrukcja obsługi

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl