Odkurzacz automatyczny z mopowaniem visiOne 3D Ultra Slim VR3550

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: CONCEPT
Kod produktu: 8595631032350
Pin It

Opis

 

 

Odkurzacz automatyczny z mopem visiOne 3D Concept VR3550

                                                

3D VisiOne Technology

8K PowerBoost BLDC motor

Ultra SLIM 8,5 cm

Rozpoznawanie przedmiotów

Dzięki najwyższej klasy technologii 3D z trójwymiarowym rozpoznawaniem obiektów nie musisz już sprawdzać podłóg przed czyszczeniem. Robot może rozpoznawać nawet małe obiekty w czasie rzeczywistym i odpowiednio dostosowywać trasę sprzątania. Już nie przydarzy się, że utknie podczas sprzątania przez zapomnianą skarpetkę, wciągnie firankę czy rozleje miskę z wodą Twojego futrzaka. Rozpoznaje większość rzeczy, które można znaleźć na ziemi w gospodarstwie domowym - plecaki, skarpetki, miski dla zwierząt, zabawki, paczkę chusteczek, książki, ubrania, koce, a nawet dotykające ziemi zasłony i firany.

 

Czym różni się robot odkurzający visiOne z technologią 3D od innych robotów z nawigacją laserową?

Odkurzacz automatyczny z mopem visiOne 3D Concept VR3550 nawiguje za pomocą zaawansowanej technologii Laser Inside Navigation z trójwymiarowym rozpoznawaniem obiektów Triple Laser Beam 3D Scan. Czym ta technologia różni się od standardowej nawigacji laserowej? Zdecydowanie w wykrywaniu obiektów. Sami możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Ultra SLIM o wysokości zaledwie 8,5 cm

Dodatkową zaletą jest umiejscowienie głowicy laserowej. W przeciwieństwie do konwencjonalnych modeli laserowych, robot VR3550 visiOne ma swoją najbardziej wrażliwą część bezpiecznie umieszczoną wewnątrz korpusu, gdzie jest chroniona przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami. To rozwiązanie konstrukcyjne jednocześnie zmniejsza całkowitą wysokość robota. Z profilem zaledwie 8,5 cm, ten model należy do najniższych laserowych odkurzaczy robotycznych z detekcją 3D na rynku. .

Dodatkowa moc o wartości 8000 Pa

Odkurzacz automatyczny visiOne 3D Concept VR3550 z silnikiem BLDC o mocy 65 W oferuje dodatkową moc 8K PowerBoost. Dzięki nadzwyczajnej sile ssania wynoszącej 8000 Pa, osiąga wyjątkowe wydajność podczas sprzątania na wszystkich rodzajach podłóg, włącznie z wykładzinami i dywanami.

Chroni Twoją prywatność

Dzięki odkurzaczowi automatycznemu visiOne 3D Concept VR3550 Twój dom będzie w pełni bezpieczny. Dzięki laserowym czujnikom nie musisz obawiać się utraty prywatności ani nadużyć wrażliwych informacji, które często wiążą się z robotami odkurzającymi wyposażonymi w systemy kamer. Połączenie kamery i połączenia internetowego może być wykorzystane przez osoby trzecie, które w czasie rzeczywistym mogą monitorować wszystko, co dzieje się w Twoim domu. Robot visiOne chroni Twoją prywatność.

Brak kamery

Odkurzacz automatyczny visiOne 3D Concept VR3550 wykorzystuje zaawansowaną technologię nawigacji 3D VisiOne, która łączy główne zalety technologii laserowej i kamery. Trzy czujniki laserowe zastępują kamerę i umożliwiają bardzo precyzyjne mapowanie całej przestrzeni, włączając w to trójwymiarowe rozpoznawanie przedmiotów. Dzięki temu robot jest w stanie dokładnie zobrazować otoczenie i rozpoznać obiekty znajdujące się w pomieszczeniu.

Automatyczne zwiększenie mocy ssania na dywanach

Po założeniu szczotki do dywanów funkcja smart Carpet turbo jest aktywowana automatycznie. W momencie, gdy odkurzacz dotrze do dywanów, zwiększa moc ssania do maksimum, a tym samym zapewnia skuteczniejsze sprzątanie. Po powrocie na twarde podłogi funkcja Carpet turbo jest dezaktywowana, a odkurzacz powraca do swojej pierwotnej wydajności. Jeśli nie masz dywanów w domu, zalecamy użycie szczotki o miękkiej powierzchni do delikatnego czyszczenia twardych podłóg.

Self Clean

Stacja Self Clean base pomaga odkurzaczowi visiOne 3D VR3550 w pełnej niezależności. Po zakończeniu sprzątania odkurzacz opróżnia pojemnik na kurz do worka umieszczonego wewnątrz stacji. Worek może pomieścić nawet 2,5 litra zanieczyszczeń, co wystarcza na dwa miesiące sprzątania (w zależności od częstotliwości sprzątania i stopnia zabrudzenia). Nie musisz się o nic martwić. Gdy worek jest pełny, na stacji zapali się kontrolka, która powiadomi Cię o konieczności wymiany.

 

Rozpoznaje pomieszczenia i sprząta zgodnie z planem

Dzięki funkcji RoomPlan 3.0, odkurzacz automatyczny visiOne 3D jest w stanie rozpoznać poszczególne pomieszczenia, co oszczędza Ci dużo czasu i pracy z dostosowywaniem mapy. Wystarczy, że nadasz nazwy poszczególnym pomieszczeniom, abyś lepiej się orientował(a) na mapie. Ułatwi to planowanie kolejnych sprzątań, które możesz indywidualnie ustawić dla każdego pomieszczenia. Jednocześnie możesz oznaczyć zakazane strefy lub wirtualne ściany, których odkurzacz nie powinien przekraczać. Nie musisz się już o to martwić, odkurzacz uruchomi się o zaplanowanej porze i dokładnie sprzątnie zgodnie z planem.

Szybkie mapowanie i obsługa domów wielopiętrowych

Podczas skanowania, robot wysyła promień laserowy, który odbija się od powierzchni i pozwala na tworzenie mapy oraz rozpoznawanie przeszkód. Dzięki zasięgowi promienia do 12 m, robot jest w stanie zeskanować nawet duże przestrzenie jednym przebiegiem, co przyspiesza proces tworzenia mapy całego Twojego domu. System MultiMap jest w stanie przechowywać plany nawet do 5 pięter..

Automatyczne kontynuowanie sprzątania

Odkuracz automatyczny visiOne 3D Concept nie będzie się bał żadnej przestrzeni - niezależnie od tego, czy to małe mieszkanie, czy przestronny dom. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, robot zawsze dokończy zaplanowane sprzątanie. W przypadku słabego stanu baterii automatycznie wyszuka stację do ładowania, naładuje się i kontynuuje sprzątanie tam, gdzie skończył..

Najbardziej efektywny sposób mopowania - Y-wash

Robot odkurzający visiOne 3D Concept VR3550 potrafi jednocześnie odkurzać i mopować. Wystarczy zamontować pojemnik na wodę o pojemności 350 ml, a robot zadba zarówno o suche, jak i mokre sprzątanie. Elektroniczne sterowanie dawkowaniem wody w połączeniu z innowacyjnym sposobem mopowania Y-wash pozwala na usunięcie nawet zaschniętych zabrudzeń. Robot porusza się w kształcie litery "Y", podczas którego każdy fragment podłogi jest wielokrotnie czyszczony, co zapewnia bardziej skuteczne sprzątanie.

Sterowanie głosem

Odkurzacz automatyczny visiOne 3D Concept VR3550 obsługuje sterowanie za pomocą asystentów głosowych, takich jak Amazon Alexa czy Google Home. Możesz go więc zintegrować ze swoim inteligentnym domem i sterować go za pomocą poleceń głosowych

Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej Concept Home

Za pomocą aplikacji mobilnej Concept Home możesz zaplanować, kiedy i gdzie odkurzacz automatyczny będzie sprzątał. O ustawionej godzinie robot rozpocznie sprzątanie dokładnie według ustalonego harmonogramu i bez Twojej dalszej pomocy. Możesz wysłać robota do sprzątania w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca oraz śledzić jego trasę w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji mobilnej. Aplikacja Concept Home jest dostępna bezpłatnie zarówno na iPhone'a, jak i Androida.

Cichy

W pełni automatyczny i jednocześnie bardzo cichy. Odkurzacz automatyczny VR3550 ma bardzo cichą pracę o poziomie hałasu zaledwie 65 dB, więc podczas sprzątania nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu domu.

180 minut sprzątania

Akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności 5200 mAh zapewnia odkurzaczowi VR3550 wystarczającą ilość energii do każdego sprzątania. Może sprzątać do 180 minut na jednym ładowaniu.

Robot mówiący po polsku

Dogadasz się z robotem odkurzającym visiOne 3D Concept VR3550. Potrafi mówić w 5 językach, m.in. polski.

Nadaje się również dla alergików

Trójstopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 wyłapuje do 99,9% cząsteczek m.in. kurz, bakterie, wirusy, roztocza i alergeny. Filtr HEPA można prać, dzięki czemu można go używać wielokrotnie.

Techniczne parametry:

 • Laser Inside Navigation Technology
 • Triple Laser Beam 3D Scan
 • Zasięg wiązki laserowej: 12 m
 • 2 w 1: Odkurzanie i mopowanie
 • Podstawa Self Clean Base z automatycznym odprowadzaniem kurzu
 • Silnik BLDC
 • Ultra SLIM: 8,5 cm
 • Czujniki TOF
 • Moc ssania do 8000 Pa
 • Akumulator Li-Ion 5200 mAh - 180 minut odkurzania
 • CARPET turbo
 • Aplikacja Concept Home
 • Interfejs językowy: CZ, EN, DE, SK, HU, PL
 • Połączenie z Internetem: WiFi, połączenie danych
 • Kompatybilność: iOS 9.0 lub nowszy
 • Wersja oprogramowania: 1.1.11
 • ROBOT MÓWI PO POLSKU (+ SK, EN, CZ, HU)
 • Sterowanie za pomocą asystenta domowego Amazon Alexa/Google Home
 • ROOMPLAN 3.0 - automatyczny podział pomieszczeń
 • Sprzątanie na wielu pętrach
 • Automatyczne wznawianie sprzątania
 • Mopowanie - sterowana elektronicznie
 • Y-wash - najskuteczniejsza metoda wycierania
 • Trójstopniowa filtracja z filtrem HEPA 13
 • Planowanie sprzątania
 • Cicha praca: 65 dB
 • Czas ładowania: 4-5 godzin
 • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
 • Pojemność pojemnika na kurz: 450 ml

Akcesoria:

 • 2x szczotka boczna
 • 1x szczotka do dywanów
 • 1x szczotka do twardych podłóg
 • 2x filtr HEPA 13
 • 2x filtr piankowy
 • 1x szczotka do czyszczenia
 • 4x worek na kurz 2,5 l
 • 2x tkanina do wycierania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl