Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 PERFECT CLEAN Laser UVC Y-wash VR3205

Dostępność: Trwale niedostępny
Cena: 2 390,00 zł 2390.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.72955
Producent: CONCEPT
Kod produktu: 8595631012291
Pin It

Opis

 

 

Odkurzacz automatyczny z mopem Laser UVC Y-wash 3 w 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN

EXTRA wydajność

Odkurza i wyciera

UVC sterylizacja

Doskonała orientacja

Odkurzacz automatyczny VR3205 jest wyposażony w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy dokładną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną dokładnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Doskonale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami. Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróca do stacji ładującej.

Pozbędzie się wirusów i bakterii

Chcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3205 to kolejny z serii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami. Wystarczy dodać odpowiedni środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą idealnie czyste i zdezynfekowane.

Odkurza i wyciera

Robot wyposażony jest w dwa pojemniki, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro. Pierwszy pojemnik o pojemności 600 ml służy do klasycznego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik 2 w 1, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Łączy klasyczny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki czemu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, standardowy lub wysoki. Nakładka do wycierania wyposażona jest w ściereczkę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą, a także poleruje podłogę podczas czyszczenia. Tkaninę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Mówi po polsku

Chciałbyś kupić odkurzacz automatyczny, ale boisz się, że go nie zrozumiesz? W przypadku odkurzacza automatycznego Concept VR3205 tak się nie stanie. Ten wspaniały pomocnik do codziennego sprzątania mówi w 5 językach: czeskim, słowackim, angielskim, polskim i węgierskim.

Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycierania

Y-wash to bardzo skuteczny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi czyści wielokrotnie i dzięki temu skutecznie usuwa zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia.

UVC sterylizacja

Odkurzacz automatyczny VR3205 jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu do powszechnie stosowanych lamp. Możesz nim sterować za pomocą aplikacji mobilnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, zmniejsza prędkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zmniejsza prędkość szczotki głównej i szczotek bocznych. Oświetlenie UVC można również aktywować podczas standardowego czyszczenia. Dzięki tej technologii odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie stosowane np. do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien idealnej czystości bez użycia chemii.

Mocny silnik i duża moc ssania

Odkurzacz wyposażony jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i w porównaniu do silników konwencjonalnych jest cichszy, bardziej niezawodny, energooszczędny oraz ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa. Oferuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można również ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia zanieczyszczenia.

Akumulator litowo-jonowy LG BYD

Odkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym LG BYD o dużej pojemności 5200 mAh, dzięki któremu może odkurzać do 250 minut na jednym ładowaniu. Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką wydajnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje doskonałe właściwości znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle motoryzacyjnym czy w akumulatorach systemów fotowoltaicznych. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej.

Dopasowuje się do Twojego domu

Odkurzacz automatyczny VR3205 wyposażony jest w dwie szczotki główne (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie szczotki boczne. Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i doskonale czyszczą przy ścianach, wokół mebli, w rogach pomieszczenia oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Robot wyposażony jest w specjalny czujnik, który zapewnia idealną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje niewielki dystans od wszelkich przeszkód. Ten czujnik służy również do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

Szczotka do dywanów

Jest to szczotka spiralna, który składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów.

HardFloor szczotka

Ta szczotka jest idealna szczególnie do twardych podłóg. Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wyłapać do 3x więcej zabrudzeń. Dzięki tej szczotce uzyskasz skuteczne, a jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

CARPET turbo

Możesz użyć funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum, aby zapewnić wydajne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swojej pierwotnej wydajności.

TOF sensor - doskonała orientacja

Robot wyposażony jest w specjalny czujnik, który zapewnia idealną orientację wzdłuż ścian. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ podczas pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszelkich przeszkód, dzięki czemu nie dochodzi do uderzeń. Ten czujnik służy również do wykrywania szklanych ścian i szyb, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

Sterowanie

Robotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest dostępna i bezpłatna na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a jednocześnie monitorować w czasie rzeczywistym, ile zostało posprzątane i gdzie odkurzacz się znajduje. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć kontrolę nad sprzątaniem. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz w pełni nim sterować za pomocą pilota.

ROOMPLAN

Inteligentna funkcja ROOMPLAN planuje Twoje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą aplikacji możesz ustawić dokładny harmonogram sprzątania, tryb sprzątania oraz poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia lub zaznaczonej strefy. Nie musisz się martwić o więcej. Robot uruchamia się automatycznie o ustawionej godzinie, rozpoczyna sprzątanie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

Total Surface

Dzięki funkcji sprzątania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie poradzi sobie z większymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się podczas czyszczenia, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie automatycznie wróci do sprzątania i będzie kontynuował tam, gdzie przerwał.

Automatyczne sprzątanie

Ten tryb służy do sprzątania całego mieszkania. Odkurzacz generuje mapę, która następnie jest dzielona na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są dokładnie odkurzane jeden po drugim wzdłuż ścian, a następnie sprzątanie odbywa się po liniach. Po zakończeniu sprzątania automatycznie powróci do stacji ładującej.

Czyszczenie stref

Główną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego potrzebujesz. Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia automatycznego tj. że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał. Aby zwiększyć efektywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swojej początkowej ścieżki oraz TURBO, które zwiększa moc ssania.

Czyszczenie lokalne

Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Można go uruchomić bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzacz wykonuje sprzątanie na obszarze 2 x 2 m ze środkiem w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania. Aby osiągnąć dokładniejsze sprzątanie, możesz użyć aplikacji, aby określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyznaczonej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Tryb cichy

Jeśli nie chcesz, aby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe.

Dla alergików

Odkurzacz automatyczny VR3210 jest idealny dla alergików. Posiada zaawansowany system filtracji TripleAirClean. Jest to filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13, który może usunąć z powietrza do 99,9% cząsteczek, w tym bakterii i wirusów. Twój dom będzie idealnie czysty i wolny od zbędnych szkodliwych substancji.

Techniczne parametry:

 • Navigační technologie LaserTec 2.0
 • 3 w 1: Odkurza, wyciera i sterylizuje
 • Język PL
 • Technologia nawigacji LaserTec 2.0
 • Silnik BLDC
 • Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy)
 • Akumulator litowo-jonowy LG BYD 5200 mAh - do 250 minut
 • Lampa UVC
 • Wash Y (specjalna metoda wycierania zapewniająca maksymalne efekty)
 • CARPET turbo
 • Aplikacja Concept Robot
 • ROOMPLAN - podział pomieszczeń, rodzaje sprzątania, strefy zabronione
 • Total Surface
 • 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny)
 • 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy)
 • 2x wyjmowany pojemnik (kurz + 2 w 1)
 • - pojemność pojemnika na kurz: 600 ml
 • - Pojemność pojemnika 2 w 1: kurz 350 ml / woda 300 ml
 • Filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13
 • Planowanie sprzątania
 • Czas ładowania 4 - 5 godzin
 • Głośność: 60 - 70 dB

Akcesoria:

 • Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm
 • Szczotka główna CARPET
 • Szczotka główna HARDFLOOR
 • Moduł mopa
 • 2x tkanina do mopa
 • 3x filtr HEPA 13 + filtr piankowy
 • Pilot
 • Szczotka do czyszczenia

Akcesoria opcjonalne:

 • VRP0010 Zestaw szczotek bocznych 4 szt
 • VRP0020 Zestaw filtrów HEPA 2szt

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl